Blogs

Jauns kāzu izstādes formāts BalticWedding expo

Īpašas performances kāzu izstādē.

Dejas performance: Režisore Tatjana Gavrilenko; Izpildījums Līgas Libertes deju teātris; Horeogrāfija Gabija Bīriņa; Foto Einārs Freimanis

Lai radītu kaut ko jaunu ir nepieciešams ļaut vaļu fantāzijai, sapņot un atrast cilvēkus, kas ir traki radoši un talantīgi, lai sapņotu kopā. Kāzu izstāde BalticWedding expo norisinājās jau ceturto reizi un šis gads bija īpašs ar to, ka organizatori vēlējās, lai ikviens sajūt īpašu kāzu noskaņu, mistiku un estētiku vienkopus.


Read more …

Tiekamies 10.02.2018 KĀZU IZSTĀDĒ Balticwedding expo 2018

Gluži kā gatavošanās kāzu dienai arī gatavošanās kāzu izstādei var būt emocionāli piepildīts laiks. Mēs baudām iespēju tikties ar talantīgiem un atvērtiem cilvēkiem.
Novēlam arī Jums, līgavas un līgavaiņi, sadarboties ar tiem, kas mīl savu darbu, ar tiem, kas ir pilni idejām un vēlmi izstāstīt Jūsu stāstu caur dekoriem, caur noskaņu un emocijām.
Tiekamies 10.02.2018 KĀZU IZSTĀDĒ Balticwedding expo 2018
IEEJA BRĪVA
15:00 – 18:00
Vieta: VEF Kvartāla Kamerzāle

Cik īpašas var būt Jūsu kāzas un kā to var panākt.

Kā radīt īpašu kāzu stāstu…

 

BalticWedding expo 2018 piedāvās Jums izjust īpašu gaisotni un pavadīt vakaru brīvi, noderīgi un radoši. Svaigi grauzdēta kafija , ērta atpūtas zona, gardas uzkodas, īpašas performances, romantiski foto stūri un talantīgi izstādes dalībnieki. Vēlamies   parādīt to, cik īpašas var būt Jūsu kāzas un kā to var panākt.


Read more …

Svētki pašiem sev! – kāzas mežā

Kāzu ceremonija siltās sūnās, milzu priedēs ieskautiem…

Mēs esam Nadja un Ainārs + Nikola un šis ir stāsts par mums pašiem, par to kā mīlam, dzīvojam…., kā 1. septembrī noķērām pēdējo silto vasaras dienu.
Read more …

BalticWedding Expo 2018

“Wedding Performance”

Esam priecīgi paziņot, ka rūpīgi strādājam pie plānošanas un citām svarīgām lietām, un jau pavisam drīz parādīsim Jums, kā patiešām pārvērst kāzu dienu par sapni…..


Read more …

Kāzas mežā – sapnis

Viņu kāzas, tās nebija vienkārši kāzas.

Elīna un Jānis, tas bija Elīnas ilgi izsapņotais pasākums, kuru viņa viennozīmīgi vēlējās atšķirīgu no Latvijā ierastajām kāzām.
Mēs satikāmies apmēram mēnesi pirms lielā notikuma un Elīna man teica, ka vēloties tādu foršu kāzu video.


Read more …

Kāzu kleitas un kāzu video

Labdien,

parunāsim par to, kā kāzu kleitas izvēle ietekmē kāzu video rezultātu. Katras meitenes izsapņotā kāzu kleita ir ar savu rozīnīti un savu raksturu, līdzīgi kā pašas meitenes.

Read more …

Kāzu muzikanti, cenas un kā izvēlēties mūziku kāzām

♥ Mūzika kāzām – kāzu muzikanti – dzīvā mūzika

Varētu pat teikt tā – mūzika ir 40% no laba pasākuma. Protams ļoti atkarīgs no pašām kāzām, bet +/- tā arī ir.

Daudziem iespējams mūzikas meklējumi sagādā prieku, savukārt daudzi nonāk milzu youtube priekšā un pēc divu dienu meklējumiem apjūk, bet tas tikai normāli. Cilvēki, kas nodarbojas ar kāzu video veidošanu un mūzikas piemeklēšanu, to visu redz pavisam savādāk.


Read more …

Kādus jautājumus uzdot kāzu operatoram pie tikšanās ?

KĀ IZVĒLĒTIES KĀZU VIDEO

Labdien, šoreiz parunāsim par to, par ko cilvēki bieži vien pat neaizdomājas tiekoties ar kāzu operatoru. Noteikti pirmais jautājums, ko uzdodat meklējot kāzu video ir “cik maksā”. Pilnībā piekrītam, ka tas ir svarīgs jautājums, bet viņš nedrīkst būt vienīgais vai viens no dažiem.
Read more …

Kāzu video cena un piedāvājumi

Kāzu video cenas – iespējas, padomi.

 

Cik maksā kāzu video pie Jums?

​95% gadījumos tas ir pirmais jautājums, ko cilvēki uzdod. Tā nu viņš ir! Vēl gadus desmit atpakaļ, šis bija trešais jautājums aiz jautājuma vai 12augusts Jums ir brīvs? ko tieši Jūs piedāvājat? 
Read more …

Kur meklēt kāzu operatoru

KĀ UN KUR ATRAST KĀZU OPERATORU?

Labs kāzu operators, atrast viņu, tas nav no vieglākajiem uzdevumiem, ja labi kāzu fotogrāfi Latvijā ir daudz, tad labi kāzu operatori ir deficīts, viņi ir maz. Jā, tā ir taisnība 😊
Ar ko sākt? Ieplānojiet daudz laika un pacietības, un kā izteicās viens no mūsu klientiem – vajadzēs visu dienu vai pat vairāk.
Read more …

Aero video kāzās – droni.

Filmēšana no gaisa – droni.

Reti kurš jaunais pāris nepajautā vai Jūs filmējiet no gaisa. Tās ir mūsdienas, tā ir šodiena, kad praktiski visi veidotie kāzu video ir ar skaistiem kadriem no putna lidojuma – kuri filmēti ar radiovadāmu lidaparātu “Dronu”. Tieši šoreiz parunāsim par viņiem. Videooperatoru visiecienītākais drons ir Ķīnā ražotais DJI Phantom un DJI Mavic. Nu jau ceturtās un otrās paaudzes ķīniešu bitīte.
Read more …

Dronu likumi Latvijā

Bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi.

Lai kāds nebūtu lidojuma mērķis: dokumentāla filma, videoklips, hobijs vai kāzu video filmēšana ar dronu, ir likumdošana, kas regulē lidaparātu kārtību Latvijā.
Īsumā par to, kas tieši skars kāzu operatorus darbā ar dronu:
Read more …

Kāzas Ventspilī

Kāzu štelles.

Jau trešo gadu Ventspilī, Piejūras brīvdabas muzejā norisinājās kāzām veltīts pasākums – ”Kāzu štelles”.
​Mēs, kāzu video un foto komanda, BalticWedding šogad devāmies apciemot Ventspili un arī padalīties pieredzē ar Ventspilniekiem.
Read more …